DENTAL WELLNESS

by DELTA med

Profesionálne bielenie zubov s dlhodobým účinkom pre Váš krajší úsmev

Vaše zuby vybielime, čím Vám zabezpečíme oslňujúco biely úsmev s dlhodobým efektom. Náš skúsený tím si poradí so sfarbeniami spôsobenými suboptimálnou hygienou, či faktormi, akými sú starnutie, typ stravy a nápojov alebo fajčenie. Následným použitím profesionálnych bieliacich prostriedkov, určených do rúk odborníkom, Vám náš skúsený tím zosvetlí farbu Vašich zubov.

Profesionálne bielenie zubov Vám zaručí dlhodobý bieliaci účinok bez rizík a zvýši Vašu sebadôveru

Svetlý, biely úsmev môže mať významný vplyv na Vašu sebadôveru a celkový vzhľad. Profesionálne bielenie zubov Vám zaručí silnejší a trvácnejší bieliaci výsledok oproti bežne dostupným výrobkom na domáce použitie. Naši odborníci dôkladne vyhodnotia stav Vašich zubov, aby zaručili bezpečnosť počas bielenia a zároveň odhadnú očakávaný bieliaci efekt. Zverte sa do rúk odborníkom!

0917 678 678

Postupy pri bielení Vašich zubov pre silnejší a trvácnejší účinok

Ponúkame dva druhy bieliaceho procesu: „Domáce bielenie zubov (A)“ a „ambulantné bielenie zubov (B)“.

 Bielenie zubov zahŕňa nasledovné kroky:

 1. Vyšetrenie Vášho chrupu na posúdenie pripravenosti a vhodnosti na bieliaci proces (A,B).
 2. Detailné poučenie o priebehu Vami zvoleného bieliaceho procesu (A,B).
 3. Profesionálne čistenie zubov na odstránenie zubného kameňa, povlakov či pigmentov z ich povrchu za účelom urýchlenia a zosilnenia bieliaceho účinku (A,B).
 4. Zhotovenie individuálnych bieliacich nosičov na viacnásobné použitie v prípade domáceho bielenia (A) alebo aplikáciu ochrannej bariéry, chrániacej Vaše ďasná, počas ambulantného bielenia (B).
 5. Aplikáciu aktivovanej bieliacej látky na zuby (A, B).
 6. Po uplynutí doby bielenia – inštruktáž s idividuálnym nosičom v prípade domáceho bielenia (A), alebo opakovaná aplikácia bieliacej látky, ak žiadúce, na dosiahnutie silnejšieho bieliaceho efektu pri ambulantnom bielení (B).
 7. Kontrola výsledku po ukončení bieliaceho procesu vrátane fotodokumentácie a aplikácia prostriedkov na posilnenie skloviny zubov a predĺženie bieliaceho efektu.
Zavolajte nám

Dohodnite si termín konzultácie a vyšetrenia pred bielením.

Zistite potrebné informácie

Spýtajte sa nás všetko čo Vás zaujíma.

Zvolte si dátum

Zvolte si dátum začiatku Vami vybraného bieliaceho procesu.

Navštívte nás

Navštívte nás v DENTAL WELLNESS a pustime sa do toho!

Výhody profesionálneho bielenia zubov

V Dental Wellness rozumieme, že váš úsmev je vašou vizitkou. Preto Vám ponúkame profesionálne bielenie zubov, ktoré Vám dodá sebavedomie v každom okamihu či situácii.

 • Bezrizikový priebeh – Rýchle, viditeľné a trvácne výsledky – profesionálne bielenie prináša okamžité a ihneď viditeľné výsledky, čo je ideálne pre tých, ktorí potrebujú rýchlu zmenu pred dôležitou udalosťou (svadba, oslava jubilea, nástup do novej práce, dovolenka, verejné vystúpenie, celková zmena životného štýlu a pod.).
 • Silnejší a dlhotrvajúci efekt, ktorý skrášli Váš úsmev a zvýši Vašu sebadôveru. Vďaka použitiu kvalitnejších materiálov a techník dosahujeme dlhodobejšie výsledky v porovnaní s domácimi bieliacimi metódami.
 • Odstránenie nielen povrchového sfarbenia spôsobeného kávou, čajom, vínom, tabakom, ale i hĺbkové bielenie zubov.
 • Použitie bieliacich systémov určených na použitie odborníkmi, ktoré nie sú bežne dostupné a zabezpečia silnejší a dlhodobý efekt. V porovnaní s domácimi metódami bielenia zubov je profesionálne bielenie zubov vykonávané odborníkmi, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť a efektívnosť.
 • Individualizovaný bieliaci proces prispôsobený Vašim požiadavkám a aktuálnemu stavu Vášho chrupu. Zakladáme si na osobitnom prístupe, pretože pre nás je každý úsmev jedinečný. Profesionálne bielenie zubov je prispôsobené potrebám a očakávaniam každého klienta, vrátane intenzity bielenia a citlivosti zubov.

 • Prevencia zubných ťažkostí – pravidelné kontroly zubov počas bieliaceho procesu môžu predchádzať prípadným zubným ochoreniam a podporiť celkové zdravie vašich zubov.

  Možnosť konzultácie so zubným lekárom.

  Zaiste vás poteší aj rozumná cena za bielenie zubov.

0917 678 678

Technologický pokrok v bielení zubov

V Dental Wellness stále inovujeme naše postupy bielenia zubov, aby sme vám poskytli najnovšie a najefektívnejšie riešenia. Jednou z takýchto inovácií je bielenie zubov pomocou individuálne zhotovených bieliacich dláh, ktoré vyrábame na mieru každému pacientovi. Takáto forma bielenia je vhodná aj pre osoby s citlivejšími zubami. Nielenže zabezpečí efektívnejšie bielenie, ale tiež znižuje čas potrebný na dosiahnutie požadovaného výsledku, pričom minimalizuje riziko podráždenia alebo citlivosti zubov.

Čiže po zhotovení bieliacich dláh odštartujeme bielenie zubov formou gélu v ambulancii. Následne pacienta poučíme o domácej starostlivosti bielenia – pacient si bieli zuby doma maximálne 14 dni. Potom príde na kontrolu a záverečnú fluoridáciu zubov po bielení. Na bielenie zubov nepoužívame LED lampy ani bieliace pásky, či prefabrikované nosiče (majú slabý a krátkodobý účinok). Na bielenie zubov nepoužívame laser.

Domáce a profesionálne bielenie zubov – porovnanie

Bielenie zubov doma je zvyčajne lákavé z dvoch dôvodov – prvým dôvodom je prístupnosť a dostupnosť rôznych bieliacich prípravkov. Druhým dôvodom je zdanlivo jednoduchá procedúra. Avšak, bez odborného dohľadu a správnej techniky sa môžete vystaviť riziku neefektívneho bielenia alebo dokonca aj poškodenia zubov. V ambulancii dentálnej hygieny Dental Wellness používame špeciálne a účinné bieliace produkty. Sú silnejšie a efektívnejšie ako tie pre domáce použitie (ktoré dostať v drogériách a iných obchodoch). Okrem toho, naši odborníci dohliadajú na celý proces a prispôsobia bielenie zubov Vašim individuálnym potrebám a aktuálnemu stavu zubov. Tým zaručujeme najlepšie možné výsledky bielenia zubov bez rizika ich poškodenia.

Starostlivosť po bielení zubov

Po bielení zubov je dôležité venovať zvýšenú pozornosť ústnej hygiene, aby ste si udržali svoj nový žiarivo biely úsmev čo najdlhšie. V Dental Wellness našim pacientom odporúčame špeciálnu rutinu ústnej hygieny, ktorá zahŕňa používanie zubných pást a ústnych vôd zameraných na podporu bielenia, či vybrané elektrické zubné kefky. Elektrické zubné kefky Vám pomôžu udržať zuby po bieliacom procese dlhodobo krásne biele. Taktiež môžete obmedzením konzumácie potravín a nápojov, ktoré môžu spôsobiť škvrny (ako sú káva, červené víno a silno pigmentované jedlá), predĺžiť bieliaci efekt. Dodržiavaním týchto odporúčaní a pravidelnými kontrolami si zaistíte krásny žiarivý úsmev.

FAQ

Často kladené otázky (FAQ)

Väčšina klientov pociťuje minimálny, resp. žiadny diskomfort (teda žiadnu bolesť) . V prípade citlivosti zubov sú k dispozícii špeciálne postupy a materiály na minimalizáciu nepríjemných pocitov.

Áno. Avšak treba absolvovať vyšetrenie Vášho chrupu za cieľom predísť možným nežiaducim účinkom v prípade neodborného použitia. Proces bielenia sa vykonáva pod dohľadom našich skúsených odborníkov a je bezpečný.

Trvanie bieliaceho procesu sa môže líšiť v závislosti od typu, pre aký sa rozhodnete. V prípade ambulantého bielenia očakávajte účinok do 1 hodiny. Domáce bielenie trvá z pravidla 14 dní.  Jeho trvanie závisí taktiež od požadovanej úrovne bieliaceho efektu. V prípade zvýšenej citlivosti zubov počas bieliaceho procesu sa môže tento z dôvodu prestávok predĺžiť.

Dočasná citlivosť zubov je bežným vedľajším účinkom bielenia zubov, ale zvyčajne ustupuje krátko po liečbe. Náš zubný tím vám poskytne pokyny, ako riešiť citlivosť, ak sa vyskytne.

Výrobca bieliaceho systému uvádza, že Vaše zuby po absolvovaní bieliaceho procesu už nikdy nebudú také žlté ako pred ním. Dĺžka dlhodobého efektu však závisí aj od povrchového sfarbenia Vašich zubov, ktoré ovplyvňujete Vy. Vaše zuby sa môžu opätovne povrchovo zafarbiť  pri nedostatočnej ústnej hygiene, v závislosti od typu potravy vrátane nápojov, či užívaní tabakových výrobkov. To znamená, že trvanlivosť výsledku závisí od mnohých faktorov, obzvlášť od stravovacích návykov a pravidelnosti aj správnosti ústnej hygieny. Pri správnej starostlivosti trvá bieliaci efekt niekoľko mesiacov až rokov. Výrobca zaručuje, že farba zubov po bielení by sa nikdy nemala vrátiť do pôvodného stavu.

Vďaka dlhodobému bieliacemu efektu používaného bieliaceho systému opakovanie nie je potrebné. V prípade domáceho bielenia Vám individuálny nosič ostane a po absolvovaní dentálnej hygieny môžete domáce bielenie opätovne opakovať. 

Opakovať bieliaci proces nie je vďaka  dlhodobému bieliacemu efektu nutné. Avšak ani vylúčené. Minimálnu dobu medzi bieliacimi procesmi výrobca neudáva. Avšak bielenie po uplynutí 1 roka by Vašim zubom nemalo uškodiť. Pred opakovaním bieliaceho procesu túto skutočnosť konzultujte s našim odborníkom - dentálnou hygieničkou.

Bielenie zubov v Dental Wellness v Bratislave prebieha pod dohľadom skúsených profesionálov. Používame výhradne produkty, ktoré sú schválené a bezpečné, čím je minimalizované riziko poškodenia zubnej skloviny alebo iných častí zubov.

Otváracie hodiny

Pondelok 8:00 - 13:00
Utorok 8:00 - 13:00
Streda 13:00 - 18:00
Štvrtok 8:00 - 13:00
Piatok 8:00 - 13:00
Sobota ZATVORENÉ
Nedeľa ZATVORENÉ
Napíšte nám e-mail

recepcia@dentalwellness.sk

Zavolajte nám

0917 678 678

DELTAmed

Presmerujeme vás na našu hlavnú stránku:

Naše darčekové poukazy si viete zakúpiť len na webovej stránke našej materskej kliniky www.deltamed.sk Teraz vás presmerujeme.